Час творити музичну історію

Про проект

Про проект

Головна музична подія року - національна премія "Пісня року" знову в ефірі! В останні дні 2013-го року глядачі "Інтера" після багаторічної паузи знову побачили гала-концерт премії "Пісня року - 2013". У концерті взяли участь Таїсія Повалій, Ірина Білик, Вєрка Сердючка, Ані Лорак, Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Світлана Лобода, Олександр Пономарьов, Злата Огневич, Ольга Полякова та інші українські виконавці. У концерті прозвучать 20 найкращих пісень року, які були визначені за результатами ротацій на провідних українських радіостанціях та музичних інтернет-порталах. Ведучими "Пісні року-2013" були Анастасія Даугуле і Дмитро Шепелєв.

"Пісня року" має довгу 40-річну історію. Вперше телевізійний фестиваль пісні був проведений в 1971 році. З перших років свого існування він став головною подією року в музичному пісенному жанрі. Протягом року кожен місяць проводилися відбіркові тури, а в грудні проходив фінал. Завдяки "Пісні року" відкрилися такі яскраві зірки української естради, як Софія Ротару, Микола Гнатюк, Наташа Корольова, група ВІА Гра та інші. За 41 рік у фіналах фестивалю прозвучало більше 2 тисяч пісень.

Телеканал "Інтер" відроджує добру традицію для нових поколінь українських меломанів! Відтепер українська "Пісня року" - це не просто національна музична премія, вона народна! У 2014 році глядачі телеканалу "Інтер" мали можливість голосувати на сайті song.inter.ua за улюблені пісні та виконавців, яких хотіли бачити на сцені фінального гала-концерту. Голоси інтернет-користувачів нашого сайту були враховані при визначенні найкращих пісень минулого року, а виконавці улюблених хітів отримали нагороди у студії програми "Ранок з Інтером".

"Інтер" покладає великі надії на українську естраду, вірить в майбутнє сучасних українських виконавців і дає їм можливість завоювати істинно народну любов.

Голосуйте!