Час творити музичну історію

Новини

"Время и Стекло" отримали свою першу премію

5 грудня 2014, 17:38
"Время и Стекло" отримали свою першу премію
"Время и Стекло" отримали свою першу премію

Сьогодні премію "Пісня року 2014" отримав один з незмінних лідерів голосування - гурт "Время и Стекло". Надя і Олексій побували в студії шоу "Ранок" на телеканалі "Інтер".

Співаки подякували за підтримку своїх шанувальників і поділилися спогадами про зйомки кліпу на пісню "Забери", яка і привела їх до перемоги.

Надя, учасниця гурту "Время и Стекло":

- Як хочеться повернутися в Мексику, де ми знімали цей кліп! У нас там було стільки пригод - я там набила собі перше татуювання.

Олексій, учасник гурту "Время и Стекло":

- Там було дуже тепло і моментами дуже страшно, тому що там тропічний клімат і де б ми не знімалися, скрізь були змії, скорпіони, сколопендри, ящірки. Насправді кліп досить спокійний, але зйомки були веселими.

Також Надя і Олексій розповіли, що їм не часто вдається влаштувати собі відпочинок у жарких країнах, і якщо це трапляється, то найчастіше спонтанно.

Надя, учасниця гурту "Время и Стекло":

- У нас не виходить запланувати відпочинок, тому що все одно є якісь концерти, якісь зйомки. Але, звичайно ж ми не можемо скаржитися, тому що це наше щастя бути на сцені. Проте в спонтанності є своя принадність, коли ти зрозумів, що в тебе є 3 дні, ти терміново береш квитки, летиш і така подорож завжди виходить краще, ніж та, що була запланована.

Статуетка "Пісня року 2014" стала першою нагородою в активі гурту "Время и Стекло". Крім того, нинішній рік ознаменувався для луету виходом довгоочікуваного дебютного альбому, до якого увійшла пісня "Забери" в двох версіях, а також інші, не менш цікаві, сингли.

Спільнота

Новини