Час творити музичну історію

Новини

Ірина Білик отримала премію "Пісня року 2014" за пісню "Такси"

17 грудня 2014, 16:03
Ірина Білик отримала премію "Пісня року 2014" за пісню "Такси"
Ірина Білик отримала премію "Пісня року 2014" за пісню "Такси"

Вона була білою, потім рудою, потім темною, потім знову білою. Вона виходила заміж за Діму Коляденка, потім розлучалася, потім знову сходилася. Вона співала сумні пісні, а потім могла видати веселий хіт. На презентаціях вона може пригощати своїх гостей домашніми котлетами, а в кліпах сяяти поруч з Ван Даммом. Ось така вона мінлива і в той же час непохитна у своєму бажанні радувати нас своїми піснями. Зустрічайте переможницю премії "Пісня року 2014" Ірину Білик.

Сьогодні в студії шоу "Ранок" на телеканалі "Інтер" співачка розповіла про те, яких змін іміджу шанувальникам варто очікувати від неї найближчим часом.

Ірина Білик, володарка премії "Пісня року 2014":

- Я вже зрозуміла, що подобається глядачам і в якому образі мені спокійніше, цікавіше працювати на сцені. Але найголовніше, що на сьогоднішній день я зрозуміла, що не потрібно нічого вигадувати. Ось який ти є, ти просто виходиш на сцену і розповідаєш історію свого життя. А люди, шанувальники, які в залі, вони і приходять почути ці історії, підтримати, поспівчувати, поспівпереживати. Шанувальники, особливо ті, хто підтримував мене протягом усього року, це найближчі мені люди після мого сина і моєї мами.

У пісні "Таксі", яка перемогла у голосуванні, розказана дуже особиста історія. І як розповіла Ірина, шанувальникам вона дуже близька.

Ірина Білик, володарка премії "Пісня року 2014":

- Це історія від чудового композитора і поета Олександра Воєвуцького, молодого хлопця. Мені здається, що в кожній країні світу ці історії відбуваються. Тому що люди шукають щастя. Іноді одружуються, а чоловік не підходить. Вони знаходять собі іншу людину, а потім приходять після концерту і тихесенько на вушко говорять "Ірочка, дякую, це пісня про мене". Але я завжди кажу своїм прихильницям, що я бажаю їм зустріти справжню людину, тільки одну.

Ірині Білик не звикати до того, що вже багато років вся країна стежить за її особистим життям. Співачка зізналася, що зараз вона не одна, проте хто її коханий, так і залишилося секретом.

Ірина Білик, володарка премії "Пісня року 2014":

- У мене є людина, яка дарує мені своє серце і мені це приємно. Його ім'я я розкривати не хочу.

Спільнота

Новини