Час творити музичну історію

Новини

Гурту ТіК – 10 років!

6 листопада 2014, 16:41
Гурту ТіК – 10 років!
Гурту ТіК – 10 років!

Вони увірвались на українську естраду вразивши безпосередністю та гумором. Пам’ятаєте «Олені олені небриті і неголені»? Гурт ТіК наступного року відзначатиме десятиріччя. Напередодні цієї визначної дати музиканти готують всеукраїнський тур.

Нині мало яке застілля обходиться без їхніх пісень. Але шлях гурту тік до слави не був вимощений пелюстками троянд. Колись критики били цих хлопців нещадно.

Віктор Бронюк, фронтмен гурту ТіК:

- Перше що зробіть – це забудьте все те що ви написали, це нікому не потрібно. Друге, обов’язково соліста поміняйте. Тому що ну куда. Але на той момент в нас була якась така віра в те що ми робимо правильно.

Нині гурт має цілу армію шанувальників, а торік навіть потрапив до книги рекордів України. Під час всеукраїнського туру разом з Іриною Білик артисти за 30 днів дали 24 концерти.

Наступного року ТіК вирушить у великий тур з нагоди 10-річчя існування групи. Музиканти з’їздять до Європи та побувають у 33 українських містах. Головну тему туру визначить пісня «Люби ти Україну».

Віктор Бронюк, фронтмен гурту ТіК:

- Знімати за принципом без верби-калини нема України, черговий раз не хотілося би. І я кажу, давайте знімемо правду. І ми зібрали збірний образ українця, це козак, який ні звідки з’являється, який нікого не засуджує, тобто дивиться на речі які вони є.

Хлопці з гурту ТіК завжди у доброму гуморі, бо знають таємницю хорошого настрою на весь день.

Віктор Бронюк, фронтмен гурту ТіК:

- Коли ви прокинулися, встали з ліжка, просто посміхніться. І ранок буде гарним, бадьорим. І неважливо які сюрпризи вам приготував день, але ви маєте пам’ятати, що ви ранок почали з посмішки.

Спільнота

Новини