Час творити музичну історію

Новини

Володимир Ткаченко зняв кліп на пісню "Це моє життя"

7 листопада 2014, 14:15

Український співак Володимир Ткаченко готується представити на суд шанувальників новий кліп "Це моє життя". Днями відбулися зйомки відео, прем’єра якого відбудеться вже наступного тижня.

Для зйомок кліпу було задіяні 3 локації. Володимир згадав, що за фахом він – архітектор і за допомогою місцевого тракториста Михайла створив з пресованих тюків соломи Герб України на полі біля села Вороньків (перша локація). Спеціалісти кажуть, що цей рукотворний витвір було видно навіть з супутника.

Наступною локацією був цех заводу Ленінська кузня. Третім та останнім місцем зйомок, стала Троїцька Надбрамна Церква Києво-Печерської лаври, з дуже незвичними, як для православної церкви, розписами та різними дерев’яними лавами. Тільки тут можна побачити написані образи пророків різних релігій, святих у віночках, трикутники, серця, та інші цікаві символи.

Всю знімальну групу вразив маленький хлопчик Микита, який на рівні з дорослими витримав нічний 17-ти годинний знімальний марафон з короткою перервою на сон, і категорично відмовлявся відпочити: "…Я вже дорослий! Припиніть! Як я можу спати, коли всі працюють?!".

Спільнота

Новини