Час творити музичну історію

Новини

У проекті "Місце зустрічі" зірки розкажуть про найважливіші миттєвості свого життя

11 листопада 2014, 13:35
У проекті "Місце зустрічі" зірки розкажуть про найважливіші миттєвості свого життя

У суботу, 15 листопада, о 18:00 на телеканалі "Інтер" дивіться новий випуск музично-розважального шоу "Місце зустрічі" під назвою "Есть только миг. У цьому випуску музичного шоу зірки співатимуть й говорити про найважливіші миттєвості свого життя. Серед учасників програми - Софія Ротару, Валерій Меладзе, Олександр Рибак, Настя Приходько, Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, Віталій Козловський, Alyosha, Віктор Павлік, Андрій Кравчук, гурти "Город 312", "Авіатор", "Время и Стекло" та інші. Ведучі - Сергій Пархоменко та Анастасія Даугулє. 

Лейтмотивом цієї програми стала відома пісня "Есть только миг" з кінофільму "Земля Саннікова". У проекті "Місце зустрічі" вона пролунає у виконанні Сергія Пархоменка (відомого як репер Сєрьога). 

- У проекті "Місце зустрічі" дуже вдало підібрані пісні. Таке відчуття, що тут зібраний плейлист моєї душі. Хоча ці пісні підбирав не я, - каже Сергій. - Щось приходить-йде, щось стає модним на кілька років, але потім його змінює щось нове. А є пісні, які назавжди. Вони десь на підкірці у тебе записані. Вони одного разу прописалися у тебе в душі, і, напевно, залишаться там до останніх днів. Одна з таких пісень - "Есть только миг". 

На телеглядачів чекають й інші музичні сюрпризи. Знамениту пісню "Белеет мой парус" з кінофільму "12 стільців" у проекті "Місце зустрічі" виконає Ольга Полякова. Композицію "Мы выбираем, нас выбирают" з комедії "Велика перерва" заспіває співачка Alyosha. Пісню "Как молоды мы были", яку у фільмі "Моя любов на третьому курсі" виконував Олександр Градський, заспіває Міла Нітіч. "Баллада о борьбе" Володимира Висоцького на цей раз пролунає у виконанні Арсена Мірзояна. Хіт Максима Леонідова "Не дай ему уйти" заспіває Віталій Козловський. Пісню "Как жили мы, борясь", яку у фільмі "Не бійся, я з тобою" виконав Полад Бюльбюль-огли, заспіває Віктор Павлік. Пісню "Поворот" групи "Машина времени" виконає група Kadnay. Композиція "Прекрасное далеко" з улюбленого дитячого фільму "Гостя з майбутнього" ​​прозвучить у виконанні гурту "Время и Стекло". 

Олександр Рибак виконає свою пісню "Небеса Європи" під акомпанемент талановитих юних скрипалів з ​​різних музичних шкіл України. Виявляється, співак уже давно підтримує талановитих молодих музикантів у всьому світі, виступає з ними на концертах, в Україні вперше зібрати дітей-скрипалів йому вдалося саме на "Місці зустрічі". 

Дивіться випуск музичного шоу "Місце зустрічі" під назвою "Есть только миг" - у суботу, 15 листопада, о 18:00 на телеканалі "Інтер".

Спільнота

Новини