Час творити музичну історію

Новини

Група Авіатор готується до масштабного концерту на честь ювілею

11 листопада 2014, 15:45
Група Авіатор готується до масштабного концерту на честь ювілею

Ще під час святкування першої річниці гурту "Авіатор" її солісти домовилися 10-річчя колективу відзначити масштабним концертом на сцені київського палацу "Україна". І 18 грудня вони виконають цю домовленість, представивши шанувальникам унікальну програму "Еволюція", присвячену ювілею групи та історії її розвитку.

"Ми хочемо підсумувати нашу історію і показати такий собі короткий її курс нашим шанувальникам. Є ще одне, більш амбітне бажання: зробити в Україні яскраве якісне шоу європейського зразка з використанням сучасних технологій, особливої сценографії, дати можливість по-новому відчути наші пісні. Цим ми хочемо задати ритм в нашій справі, щоб інші артисти теж прагнули проводити серйозні, якісні концерти. Якщо ми хочемо розвиватися як європейська країна, то підхід до професії теж має бути європейським!" - кажуть солісти гурту "Авіатор".

І анітрохи не перебільшують масштаб майбутньоъ події: програму для шоу-концерту, режисером якої виступив Дмитро Ципердюк, підготували з використанням ультрасучасних технологій та новим підходом до звучання знайомого і улюбленого багатьма "Авіатора".

Безліч сюрпризів очікує шанувальників групи на шоу-концерті "Еволюція". Так, наприклад, щоб створити глядачам потрібну атмосферу, хлопці мають намір відтворити на сцені віртуальну реальність, поєднати романтичну музику з індустріальними декораціями, використовувати 3D-графіку, комп'ютерні та анімаційні ефекти.

Що стосується програми вечора, то 18 грудня прозвучать і хіти групи в несподіваному прочитанні, і нові пісні, серед яких - нещодавно представлений публіці трек "Воздухом", а також відбудеться лайф-прем'єра одразу чотирьох нових композицій.

Тільки любов, на думку "Авіатора", надихає людину, піднімає її вище рутинних життєвих турбот, дає особливу силу рухатися вперед, ставати краще і сильніше. Тому на шоу-концерті, незважаючи на нове прочитання репертуару та використання найкращих технологій, ми знову побачимо романтичний і зворушливий "Авіатор", який вже 10 років хвилює публіку своїми ліричними піснями.

Спільнота

Новини