Час творити музичну історію

Новини

Віра Брежнєва стала послом доброї волі ООН

21 листопада 2014, 12:18
Віра Брежнєва стала послом доброї волі ООН

Об'єднана програма ООН з ВІЛ / СНІДу (ЮНЕЙДС) призначила співачку Віру Брежнєву послом доброї волі ЮНЕЙДС для країн східної Європи та центральної Азії.

Як посол доброї волі Віра Брежнєва буде брати участь у кампаніях з профілактики ВІЛ, приділяти особливу увагу проблемам жінок, яких торкнулася ВІЛ-інфекція, включаючи програми з профілактики передачі ВІЛ від матері дитині.

"Для мене велика честь стати послом доброї волі ЮНЕЙДС для країн східної Європи та центральної Азії. Я відчуваю, що разом ми зможемо щось змінити в житті жінок і дівчат, які живуть з ВІЛ, - сказала Віра Брежнєва. - Я спілкувалася з багатьма з них - це красиві і сильні жінки, які зіткнулися з серйозними випробуваннями, включаючи дискримінацію в медичних установах і навіть у власних сім'ях. Найкращий спосіб впоратися з проблемою - говорити про неї! Нуль нових випадків ВІЛ-інфекцій і нуль дискримінації - наші цілі. Кожен з нас може внести свій внесок, і я приєднуюся до цих зусиль".

За оцінками експертів, понад 1,1 мільйона людей живе з ВІЛ в регіоні східної Європи та центральної Азії, щорічно ця цифра збільшується приблизно на 110 тисяч. Особливе занепокоєння викликає той факт, що епідемія ВІЛ-інфекції в регіоні набуває "жіноче обличчя". На частку жінок сьогодні припадає понад 40% нових зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції.

"Ми раді призначити Віру Брежнєву Послом доброї волі ЮНЕЙДС. Вона близька нам по духу як людина смілива і небайдужа, - сказав Віней Патрік Салдана, регіональний директор ЮНЕЙДС в східній Європі і центральній Азії. - Віра є прикладом для мільйонів дівчат і жінок, без участі яких зупинити поширення ВІЛ неможливо. З її допомогою нам вдасться вплинути на рішення людей про тестування на ВІЛ та своєчасне зверненні за лікуванням, а також припинити дискримінацію тих, кого ця епідемія торкнулася".

Джерело: Viva.ua

Спільнота

Новини